“У черговий раз намагалися пояснити рибалкам, що судачок розміром із сірникову коробку потрібно випускати, так як це заборонено правилами рибальства та здорового глузду. Але все як завжди: “… де ви були, коли сітками ловили, що ви робили, коли драчами рибу драли, мала пенсія, немає риби де взять і так далі….”. – пише на Фейсбуці начальник Черкаського рибоохоронного патруля Віктор Іванько.

“Було знищено 52 судачки максимальною вагою 150 грам. Нагадуємо що мінімальний розмір судака, для вилову 42 сантиметра. А розмір заподіяної шкоди за один екземпляр 510 гривень.”

Продовжуємо нести КУЛЬТУРУ В МАСИ!Віримо в силу слова! У черговий раз намагалися пояснити рибалкам, що судачок розміром із сірникову коробку потрібно випускати, так як це заборонено правилами рибальства та здорового глузду! Але все як завжди: "… де ви були, коли сітками ловили, що ви робили, коли драчами рибу драли, мала пенсія, немає риби де взять і так далі…." ! Було знищено 52 судачки максимальною вагою 150 грам!Нагадуємо що мінімальний розмір судака, для вилову 42 сантиметра! А розмір заподіяної шкоди за один екземпляр 510 гривень!

Geplaatst door Viktor Ivanko op Woensdag 5 december 2018