«Чужий чоловік зачинив у хаті мою доньку з онукою. Врятуйте дитину, вони у провулку Зелений…”, — таке повідомлення о 16:40 позавчора надійшло патрульним від жительки Лисянського району. 

Як зазначають у прес-службі Патрульної поліції Черкаської області, жінка розповіла, що донька разом із дівчинкою поїхали до міста, аби відвідати дитячого стоматолога, але за кілька годин зв`язок між рідними втратився.

Отримавши номери телефонів, патрульним вдалося додзвонитися до дівчинки, проте точної адреси дитина повідомити не могла, бо дуже була наляканою і не орієнтувалася в незнайомій місцевості.

На щастя, Тетянка (ім`я змінено) легко йшла на контакт з поліцейськими, описувала будинок, двір та усе навколо. Однак у провулку Зеленому пошуки не давали жодних результатів. Тоді інспектори прийняли рішення обстежити сусідні вулиці й провулки. Лише через деякий час вдалося встановити місцезнаходження малої. Вона перебувала у будинку в провулку Гвардійський, а мати у цей час спала в кімнаті з чоловіком.

Як з’ясувалося, 40-річна жінка та 49-річний черкащанин, щойно познайомившись, пішли разом випивати, а потім лягли спати й залишили 9-річну дівчинку без нагляду.

Зараз справою зайнялася ювенальна превенція Черкаського відділу поліції, саму ж дитину було доставлено до реабілітаційного центру, що на вулиці Чайковського.

Лише за описом будинку та подвір`я черкаським патрульним вдалося розшукати 9-річну дівчинку

Лише за описом будинку та подвір`я черкаським патрульним вдалося розшукати 9-річну дівчинку“Чужий чоловік зачинив у хаті мою доньку з онукою. Врятуйте дитину, вони у провулку Зелений…”, — таке повідомлення о 16:40 учора надійшло патрульним від жительки Лисянського району. Жінка розповіла, що донька разом із дівчинкою поїхали до міста аби відвідати дитячого стоматолога, але за кілька годин зв`язок між рідними втратився. Отримавши номера телефонів патрульним вдалося дотелефонуватися до дівчинки проте, точної адреси дитина повідомити не могла, бо дуже була наляканою і не орієнтувалася в незнайомій місцевості. На щастя Тетянка (ім`я змінено) легко йшла на контакт з поліцейськими, описувала будинок, двір та усе навколо. Нажаль, у провулку Зеленому пошуки не давали жодних результатів. Тоді, інспектори прийняли рішення обстежити сусідні вулиці й провулки. Лише через деякий час вдалося встановити місцезнаходження малої. Вона перебувала в провулку Гвардійський, а мати у цей час спала в кімнаті з чоловіком. 40-річна жінка та 49-річний черкащанин, щойно познайомившись, пішли разом випивати, а потім лягли спати й залишили 9-річну дівчинку без нагляду. Зараз справою зайнялася ювенальна превенція Черкаського відділу поліції, саму ж дитину, було доставлено до реабілітаційного центру, що на вулиці Чайковського.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on 2018 m. Liepa 13 d., Penktadienis