Чигиринським відділом Смілянської місцевої прокуратури до суду, для розгляду по суті, скеровано обвинувальний акт громадянина іноземної держави, за підозрою у вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України. Про це інформує прес-служба Смілянської місцевої прокуратури.

Встановлено, що злочинець, у березні 2018 року незаконно проник в дім до жительки Чигиринщини, 1944 року народження, де з метою заволодіння майном, наніс декілька ударів гумовою палицею та відкрито заволодів грошовими коштами жінки.

Потерпіла отримала тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку, ранами та крововиливами м’яких тканин голови.

Наразі вказане кримінальне провадження перебуває на розгляді у суді, публічне обвинувачення в якому підтримують прокурори Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури.

Згідно санкції ч. 3 ст. 187 КК України за вказаний злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, на Городищині запроторили за ґрати серійного крадія.