Радикальна пвртія Олега Ляшка на Черкащині шанує подвиг партизанів, котрі захищали рідний край від ворога у роки Другої світової війни. Повідомляють у прес-службі партійної організації.

Напередодні Дня партизанської слави 400 партійців із Черкаського, Чигиринського, Смілянського та Кам’янського районів поклали квіти до пам’ятника партизанам у Холодному Яру на Чигиринщині.

blank

“Я переконаний – цих героїв ми не маємо права забути.Часто спілкуюся з дочкою партизанського командира Петра Дубового -Тамарою Петрівною. Вона сама жила з родиною в землянці. Цю сторінку свого життя Тамара Горб -Дубова описує в художніх творах. Одну з книг про життєвий шлях роду – ” Подвиги і трагедії роду Дубових”, я допоміг видати. Частину тиражу ми разом із внуком та правнуком Петра Дубового подарували районним бібліотекам. Книги передадуть голови районних осередків. Молодь повинна знати історію рідного краю! Нехай вивчають її з художніх творів очевидців тих подій!” – зазначив очільник обласних “радикалів” Іван Полудень.

blank

blank

blank