Канівчанина, який за попередньою змовою з невстановленою на цей час особою, назвавшись працівниками правоохоронних органів, отримав від пенсіонерки 700 доларів США та 2 тис. грн, засудили до двох років позбавлення волі.

Так, у ході телефонної розмови, шляхом обману пенсіонерки, жительки Маньківського району, під приводом потрапляння її сина у ДТП з постраждалою особою та необхідністю надання коштів для вирішення питання про не притягнення родича до відповідальності, вимагали та отримали від останньої грошові кошти.

Він же, в подальшому того ж дня за попередньою змовою з невстановленою на цей час особою, назвавшись працівниками правоохоронних органів, в ході телефонної розмови, шляхом обману пенсіонера, жителя Маньківського району, під приводом потрапляння зятя останнього у ДТП з постраждалою особою та необхідністю надання коштів для вирішення питання про не притягнення родича до відповідальності, вимагали у пенсіонера та намагалися заволодіти його грошовим коштами в сумі 3000 доларів США, однак свій злочинний умисел до кінця не довели з причин, що не залежали від їх волі.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб).

Вироком Маньківського районного суду обвинуваченого засуджено до двох років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік, грошові кошти повернуто потерпілим.

За інформацією прес-служби Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури