Коротке відео про бренд та айдентику області, її важливість для регіону презентували на загал. Протягом 5 хвилин у відео розповідається про основні елементи брендингу, а саме чому Черкащина отримала слоган  #місце_сили, що стало основою для створення лого, пише пресслужба ОДА.

– Разом із брендом ми розробили туристичну маркетингову стратегію, – розповідає директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Василь Стеценко. –  Наша мета була – не лише створити брендбук, а й напрацювати дорожню карту його впровадження через різні ініціативи та проекти. Бо бренд – це не просто красива картинка та гасло. Ці проекти власне й стали основою стратегії #місце_сили, яку ми вже реалізуємо. Власне, це відео про брендинг є одним із проектів стратегії. До речі нещодавно , також в рамках стратегії #місце_сили, разом із ІТ-компанією Everlabs  розробили туристичний мобільний додаток “Подорожуй Черкащиною”. У планах на найближчі місяці ще 2 проекти.

У відео глядача знайомлять із візуальною бренд-ідентичністю, яка складається з логотипу, фірмових кольорів, шрифтів, додаткових графічних елементів, а експерти з брендингу та черкащани розповідають про особливі місця та силу Черкащини.

Важливо зазначити, що в основу логотипу покладено форму прапора Богдана Хмельницького, яскравого червоного кольору. У центрі цієї форми є Буква “Ч”, яка об’єднує всі сенси регіону. Форма логотипу є динамічною та оригінальною, що в свою чергу привертає увагу. Буква “Ч” всередині нагадує стрілку, яка рухається вперед та вгору. Загальна форма основи також віддалено нагадує букву “Ч”.

Леттерінг для слогану Черкащина – місце сили, спеціально розроблений Дмитром Растворцевим. В основі літер зашиті букви з літописів з характерними деталями. Особливо цікаво виглядає буква Е.

Ключовими графічними елементами ілюстрацій є хвиля, коло та спіраль. Це набір базових елементів з яких складається ілюстрації в поєднанні з бренд-кольорами.

Нагадаємо офіційно Черкащина отримала власний бренд 31 липня цього року. Головна мета брендингу – змінити стереотипи про Черкаську область, створити новий образ. Зробити Черкащину цікавою та впізнаваною. Розказати історію про нас з вами.  Створити певний імідж, враження про місце в уяві туристів та жителів. Ярлик, який асоціюється у людей з певним регіоном.

Над створенням бренду працювала команда експертів, дизайнерів, представників різних сфер життя Черкащини. Запустив цей процес та продовжує вже наразі імплементувати бренд Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА.