До Черкащини наближаються атмосферні фронти, які принесуть грозові дощі. Погода Черкащини матиме дуже нестійкий характер, температура повітря знизиться. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Вже сьогодні вдень та найближчої ночі атмосферні фронти із Західної Європи зумовлять короткочасні грозові дощі та посилення вітру до 15-20 м/с.

Вдень у вівторок, 16 квітня, погода ненадовго стабілізується. Температура вночі 7-9°, вдень 17-19°.

Із середи циклонічна діяльність активізується. Добре насичені вологою, температурно-контрастні циклони зумовлять «серйозні» дощі.

За три доби 17-19 квітня, на Черкащині прогнозуємо 15-30 мм, а це 1,5-3 відра дощової води на квадратний метр, які покращать зволоження верхнього шару грунту та знизять пожежну напругу в лісах області. Температура знизиться вночі від 7-12° до 4-9° тепла, вдень від 11-16° до 9-14° тепла.

За попередніми прогностичними розрахунками, в ніч на суботу, 20 квітня до Черкащини надійде порція арктичного холоду, існує ймовірність заморозків, то ж не поспішайте з висадкою розсади. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 12-17º.