З початку цього року Управління Служби безпеки України в Черкаській області, у межах нейтралізації загроз критичній інфраструктурі регіону, попередило нанесення мільйонних збитків державі. Інформує речниця СБУ Катерина Дрога.

Так співробітники СБУ викрили керівництво філії управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» у розтраті понад 1,4 мільйона гривень державних грошей, виділених на проведення капремонту об’єктів підприємства. Під час укладання договорів фігуранти штучно завищили вартість та обсяги наданих підрядником послуг.

Також було викрито чиновників Черкаської міськради на привласненні бюджетних грошей, які були передбачені для проведення реконструкції вулиць та обслуговування інфраструктурних об’єктів міста. Через оборудку міський бюджет недоотримав понад 2 мільйона гривень.

На привласненні понад мільйона гривень держкоштів був викритий керівник однієї з комерційних структур. Підрядник не виконав умов укладеного договору на здійснення ремонту доріг у Звенигородському районі Черкащини на суму 15 мільйонів гривень. Ремонтні роботи були проведенні без дотримання технічних стандартів та з використанням неякісних матеріалів, що призвело до руйнації дорожнього покриття.

Правоохоронці також викрили директора однієї з будівельних компаній регіону на привласненні понад 2,5 мільйонів гривень, виділених на капітальний ремонт автодороги у Жашкові. Співробітники СБУ задокументували, що підрядник вніс до актів виконаних робіт недостовірні відомостей, штучно завищивши вартість будівельних матеріалів та обсяги робіт.

За даними фактами чотирнадцятьом фігурантам кримінальних проваджень повідомлено про підозру у вчинені злочинів та відшкодовано збитків державі на понад 2,4 мільйони гривень.