На залізничній станції Сотники Корсунь-Шевченківського району відстала від потягу з військовими собака породи алабай. Жінка, яка нині опікується нею, зазначає у дописі в “Фейсбуці” що тварина дуже сумує за господарем, пише “Про Все”.

blank

Леся Шевченко зазначає, що очевидці події чули як собаку кликали. Проте потяг, який курсував близько 8-9 годин ранку, поїхав.

blank

Жінка у коментарях під дописом зазначає що алабай знає всі породи, слухняний та розумний. Опікувачка хоче знайти господаря собаки, проте зазначає: якщо той не знайдеться – залишить алабая собі.

Нині собака перебуває на утриманні в Ольги Ковтун. Телефон: 063-64-13-778