У Руськополянській ОТГ встановлюватимуть камери спостереження, попереджувальні повідомлення та чергування, щоб привчити жителів не смітити у невідведених для цього місцях та не створювати сміттєзвалища, пише “Zmi.ck.ua”.

Посадовці розмістили фото сміттєзвалища, якого можна було б уникнути, аби жителі були відповідальнішими та не викидали сміття, де не слід.blank

“Для всіх дуже важливо усвідомити наскільки “сміттєвий вал” небезпечний для нас та довкілля. На всіх представлених фото – один і той самий смітник у різні пори року: сміття біля контейнерного майданчика, спиляні гілки, купи будівельних відходів, які зносять наші жителі від своїх житлових будинків, не користуючись послугами по вивозу сміття. Це становить реальну екологічну загрозу довкіллю, а самим мешканцям – штрафи та притягнення до відповідальності. За такий от “сміттєвий вал” із бюджету Руськополянської ОТГ було виділено кошти на його утилізацію. Вивезено 10 КАМАЗів сміття.Чи можна було б ці кошти спрямувати на теж саме вуличне освітлення, ремонт доріг, заміну вікон, дверей чи то розчистку доріг від снігу”,- йдеться у повідомленні.

Щоб боротися з порушниками, виконкомом Руськополянської сільської ради розпочато проведення комплексних дій: ввімкнення камери спостереження, встановлення попереджувальної вивіски, чергування громадського формування по боротьбі із несанкціонованим звалищем сміття у цьому житловому мікрорайоні. Порушники законодавства будуть притягуватись до відповідальності.