Щоб попередити пожежі у природних екосистемах поліцейські офіцери громад, рятувальники та лісівники проводять спільні профілактичні рейди, під час яких нагадують громадянам правила пожежної безпеки в екосистемах. Інформують у поліції області.

Так, днями інформаційно-роз’яснювальну роботу проводили серед місцевого населення Руськополянської ОТГ. Мешканців закликали не спалювати сухостій та сміття, не кидати недопалки на суху траву і не дозволяти дітям бавитись сірниками на відкритих територіях.

Також, учасники рейдової групи проінформували про заборону відвідування лісів у період воєнного стану в окремих районах області та нагадали про дотримання правил пожежної безпеки у лісових масивах і сільськогосподарських угіддях під час пожежонебезпечного періоду.

“Кожному, з ким спілкувалися, вручили інформаційні пам’ятки з переліком основних правил безпеки та рекомендаціями щодо попередження пожеж. Нагадали бути вкрай обережними, відвідуючи екосистеми, а при виявленні займань на відкритій території або на полях, негайно телефонувати 101 або 102”,— зазначив поліцейський Тарас Громенко.