Yовим автомобілем поповнився Золотоніський міський центр соціальної допомоги. Він облаштований для перевезення маломобільних груп населення та може вмістити п’ять пасажирів – розповіла директорка центру Людмила Неліна. Всього ж послуги соціального перевезення у Золотоноші потребують 240 людей. Зі слів директора Департаменту соціального захисту облдержадміністрації Руслана Чикала, авто купили за гроші міського бюджету та доброчинників. Обійшлося воно у 600 тисяч гривень, розповідає Суспільне.


Директорка Золотоніського міського центру соціальної допомоги Людмила Неліна розповідає, що цим автомобілем відтепер працівники центру зможуть за потреби безкоштовно перевозити маломобільні групи населення. А це – 116 дітей та 120 дорослих: “Три поїздки безкоштовні – це для людей старше 18 років, діти всі отримують послуги безкоштовно, щодня вони можуть користуватися. Дуже популярним є підвіз до онкологічного диспансеру, обласної лікарні, черкаський реабілітаційний центр, геріатричний пансіонат”.

На новому автомобілі Віталій Янчий працюватиме водієм. Каже, вже встиг оцінити транспорт: “Автомобіль дуже зручний в управлінні, дуже економний по росходу палива і дуже зручний для пасажирів, і багато зручних у нього функцій”.


Раніше людей з інвалідністю перевозив інший цей мікроавтобус. Його водієм Юрій Ханик працює третій рік. Говорить, раніше одна така автівка не встигала розвозити всіх людей, хто цього потребував: “Буває шо і два рази на день. На тиждень буває і десять раз, буває і шість раз. Так каждий день, я ж дітей ще привожу – інвалідів. Багато, я не справляюся буває. Поїхав на заказ – звонять, кажуть, що треба кудись їхать. Або повіз людину в Черкаси, а по городу немає на чому їхать”.

Ірина Жирнакова мати восьмирічного хлопчика. Розповідає, що син також користується соціальним транспортом, самостійно дістатися центру соціальної допомги, де навчається, не взмозі: “Вона зручна, комфортабельна. Вона для таких дєток, які самі ходить не можуть ходить. І це дуже зручно, у любу пору року, взимку, коли холодно – це дуже удобно і харашо”.