Як відомо в Україні заборонено продаж риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документів, що підтверджують законність їх придбання. Риба з любительського лову, в тому числі і в нерестовий період, використовується лише для особистого споживання, не для продажу. Про це інформує прес-служба черкаської патрульної поліції.

Відтак, учора патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Сумгаїтській продають рибу з рук.

Поліцейські з`ясували, що жінка торгувала без відповідних на те документів, з товарною накладною, яка має ознаки підробки та у невстановленому для продажу місці.

Патрульні викликали слідчих та працівників рибінспекції. Самі ж відібрали первинні матеріали справи та забезпечили охорону місця події.

У Черкасах жінка продавала сумнівну рибу, яку виявили патрульні Як відомо в Україні заборонено продаж риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документів, що підтверджують законність їх придбання. Риба з любительського лову, в тому числі і в нерестовий період, використовується лише для особистого споживання, не для продажу.Відтак, учора патрульні отримали повідомлення про те, що на вулиці Сумгаїтській продають рибу з рук. Поліцейські з`ясували, що жінка торгувала без відповідних на те документів, з товарною накладною, яка має ознаки підробки та у невстановленому для продажу місці. Патрульні викликали слідчих та працівників рибінспекції. Самі ж відібрали первинні матеріали справи та забезпечили охорону місця події.Патрульна поліція закликає громадян дотримуватися законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Прохання оперативно повідомляти про ймовірні випадки порушень на ”гарячу” лінію 102!

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on 2018 m. balandis 25 d.