Днями у єрківському лісі, що на Катеринопільщині, школярі висаджували сосни та дуби на честь трьох загиблих Героїв-односельців. Сіянці висаджували в урочищі «Катеринопільська дача» Звенигородського лісгоспу на горі поблизу старого лісництва на площі 2,8 га. Повідомляють у прес-службі лісового та мисливського господарства.

– Висаджуємо ліс на честь загиблих атовців-єрківчан – Сергія Бохонька, Руслана Бобурова та Віталія Чумака. Ми запропонували таку ініціативу, голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий нас підтримав. Нехай висаджені дерева увіковічнять пам’ять про наших Героїв. Закликаю усіх долучитися до нашої акції, – розпочав захід лісничий Катеринопільського лісництва Сергій Лисяний.

Окрім школярів з учителями, до справи долучилися і керівники району.

– Пам’ять про Героїв буде жити доти, доки ми її плекатимемо у наших серцях. А ці дуби будуть нам постійним нагадуванням про їхній подвиг, – наголосив очільник Єрківської громади, виступаючи перед присутніми.

Висаджуванням сіянців керував майстер лісу Ростислав Пономаренко.

Згодом біля цього лісонасадження єрківці планують встановити меморіальну дошку, аби навіки зберегти пам’ять про подвиг загиблих воїнів.