15.09.2018 року в усіх тролейбусах КП «Черкасиелектротранс» ЧМР з нагоди дня міста Черкаси проїзд буде безплатний! В день святкування кількість тролейбусів збільшиться на маршрутах №№ 1, 7А, 10 з продовженням роботи у вечірній час до 23.00 години та інтервалом руху по бульв. Шевченка – 5-8 хв. Про це на Фейсбуці повідомив очільник КП Петро Кучер.

“До речі, з офіційних джерел відомо, що в 2018 році в 11 з 15 повітів Естонії транспорт загального користування став безплатним, а в самому місті Таллінн цей проект успішно працює вже протягом п’яти років.  Фінансування проекту відбувається за рахунок податків, які вносить кожен житель країни, в тому числі і на транспорт. 

Нова система, котра почала діяти з 1 липня 2018 року в 11 повітах, дає можливість безплатно користуватись транспортом всім бажаючим, навіть туристам, так як фінансується за рахунок державного бюджету. А в місті Таллінн фінансування йде з місцевого бюджету, тому безплатними послугами можуть користуватись лише мешканці міста.” – ділиться досвідом інших міст директор тролейбусного парку.