У Черкасах на автобусних маршрутах № 4, 5, 7 та 22 тимчасово працюватимуть інші перевізники. Вони готові покращувати якість перевезення пасажирів та впроваджувати безготівкову оплату за проїзд. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради, повідомляє пресслужба установи.

13 грудня виконавчий комітет розірвав договори на перевезення пасажирів із перевізниками, які обслуговували маршрути автобусів №4, 5, 7, та 22. Останній день їхньої роботи на цих маршрутах – 18 грудня.

З наступного тижня, згідно з рішенням виконавчого комітету, новим перевізником на маршруті №4 буде ПП «Медіт Сервіс», на маршрутах №5, 7 і 22 – ДП ЧАРЗ-АВТО.

Договір з ними укладуть терміном на 3 місяці. За цей час департамент житлово-комунального комплексу повинен провести новий конкурс та визначити  переможців.

«Нові перевізники, з якими укладуть тимчасові договори, готові виконувати зобов’язання з покращення пасажирських перевезень у місті та впроваджувати безготівкову плату за проїзд», – сказав в.о. департаменту житлово-комунального комплексу Сергій Отрешко.

«Міська влада Черкас продовжує працювати над втіленням транспортної реформи, яка дозволить відчути містянам зміни на краще. Впровадження електронного квитка, покращення руху транспорту та якість обслуговування пасажирів – це складові комфортного сервісу в нашому місті», – прокоментував Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.