«Черкасиводоканал» продовжує проводити роботи із удосконалення технологічних процесів підприємства. Зараз на Дніпровській водоочисній станції закінчується оновлення третього із чотирьох швидких фільтрів, яке розпочалося 2022-го року. Це включає в себе заміну дренажних систем і фільтруючого матеріалу, а саме кварцевого піску. Інформує пресслужба водоканалу.

Такі роботи наразі є особливо важливими та актуальними на фоні погіршення якості річкової води та враховуючи, що фільтруюча система, вже відпрацювала більше 20 років.

В процесі робіт, які «Черкасиводоканал» виконує власними зусиллями, використовуються сучасні склопластикові дренажно-розподільчі системи Харківського виробництва. Таке оновлення фільтрів допоможе не лише оновити потужності роботи станції, але й забезпечить надійність та безаварійність її робочого процесу.

КП «Черкасиводоканал» також висловлює подяку нашим постійним міжнародним партнерам – благодійному фонду UNICEF Ukraine («ЮНІСЕФ»), який надав в рамках цих робіт кошти для закупівлі 320 тон піску для одного з фільтрів.