Черкаські батьки позитивно оцінюють проект “електронний щоденник”, який впроваджують у місцевих школах.

Про це на сесії міськради заявив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, пише “18000”.

Він зазначив, що доцільність провадження проекту обговорювалась на батьківських зборах.

Для батьків участь у проекті безкоштовно. На нього було спрямовано 2,2  млн грн бюджетних коштів.

– Станом на зараз жодного негативного відгуку від батьків не надходило. Ми і далі працюватимемо у напрямку діджиталізації всіх процесів, – сказав Воронов.

Натомість депутат міськради Олександр Дишлюк обурився, що, по суті, проект не є безкоштовним, адже його оплачують із бюджету. А отже, кожен черкащанин платить за нього зі власної кишені.

Між тим, як писав “Дзвін.media” раніше, у школах проект “електронного щоденника” сприйняли не надто прихильно, адже, по факту, учителю доводеться вести ще один класний журнал, тільки на планшеті, і заповнювати його значно довше, ніж його паперового двійника.

“І хто нам буде доплачувати за те, що ми до ночі сидимо на роботі, щоб, наприклад, після перевірки диктанту і занесення оцінок у паперовий журнал, ми ще з цією забаганкою міських чиновників гралися? А це ж не так швидко і просто, як заповнювати звичайний журнал. Треба спочатку знайти обліковий запис дитини, потім знайти її оцінку, а потім перетягти цю оцінку в обліковий запис. Все це забирає багато часу, бо планшети “думають” повільно. От і виходить, що для занесення дітям оцінок за цей диктант у мене йде бльше години. Це яас, який я могла витратити на більш продуктивну роботу”, – обурилася вчителька української мови однієї із міських шкіл.

За її словами, більшість учителів з нею згодні. Вона також стверджує, що відповідальні батьки і без “електронних щоденників” контролювали навчання своїх дітей, а безвідповідальним ця програма також непотрібна.

До слова, пан Воронов якось заявив, що якщо іновація не піде, то її відмінять. Тобто, якщо вчителі зрештою запротестують, що названі два мільйони гривень будуть витрачені на вітер.