Стіна Черкаської дитячої школи мистецтв перетворилась на справжній шедевр. Відтепер фасад закладу прикрашатиме мурал «Мистецтво об’єднує», авторами якого є Олена Тараненко, Вікторія Кошелєва та їхня команда. Про це розповіли у департаменті гуманітарної політики.

Створення ще одної культурної родзинки у нашому місті стало можливим завдяки фінансової підтримки у межах міської програми надання стипендій для реалізації проєктів у галузі культури м. Черкаси.

На муралі зображені представники трьох видів мистецтва: музики, живопису та театру. Вони ідеально відображають основний профіль школи і нагадують її учням про те, що мистецтво у всіх його проявах завжди відкрито для них.

На презентацію мистецького проєкту завітали заступниця міського голови Aнастасія Чубіна та директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов.

Посадовці відзначили, що цей мурал не лише прикрасив фасад Черкаської дитячої школи мистецтв, але й став справжньою окрасою району та без сумніву буде надихати юних митців протягом багатьох років.