На участь у програмі “Громадський бюджет-2021” було подано 116 заявок. Із них – вісім надійшли з порушенням терміну подання, тож їх допуск буде розглядатись на засіданні координаційної ради з питань Громадського бюджету. Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомив  начальник відділу підтримки громадянського суспільства управління інформаційної політики міської ради Олексій Дубовий.

За його словами, розподіл за категоріями буде визначатись на засіданні Координаційної ради. З 5 серпня буде засідати координаційна рада і направляти проєкти на розгляд до профільних департаментів.

“Там кілька етапів, у разі негативного висновку від департаменту, автор матиме час на подання апеляції. Орієнтовно, проєкти, що будуть допущені до участі в голосуванні, будуть відомі наприкінці жовтня”, – сказав він.

Зауважимо, що минулого року було подано 160 заявок.

Нагадаємо, що прийом заявок на “Громадський бюджет-2021” стартував 1 та тривав до 30 липня. Зауважимо, що 30 млн грн на реалізацію проектів буде передбачено у бюджеті 2022 року. У цьому році, як і в попередньому, проєкти будуть розподілені на чотири категорії: “Бюджетні Великі”, “Громадські Великі”, “Бюджетні Малі” та “Громадські Малі”. 80% фінансування буде спрямовано на великі проєкти, і 20% – на малі.