Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури 09 лютого 2021 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно 43-річної жінки, яка, за версією слідства, у 2017 році шляхом обману, а саме, повідомленням ГУ Держгеокадастру у Черкаській області неправдивих відомостей про те, що своїм правом на отримання земельної ділянки безоплатно у власність для ведення особистого селянського господарства у межах норм не скористалась, повторно отримала земельну ділянку загальною площею 1,36 га для ведення особистого селянського господарства. Про це повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України, а саме заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).

Довідково: карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.