На будівлі «готелю Словянський» (знаному, як Блакитний палац) розпочалися роботи із реконструкції балконів. Нині металеві поручні після реконструкції повертають назад. Про це повідомила керівник ТЦ «Словянський» Ірина Велько на своїй сторінці в соцмережі, пише ВІККА.

Огорожу балконів демонтували у травні 2022 року. Тоді це викликало суспільний резонанс.

Два роки знадобилося власнику будівлі, щоб повернути огорожу на балкони. Була проведена повноцінна реставрація. В оригіналі огорожа темного кольору, тому після оцинкування їй надали саме такий колір.

Нині відбувається встановлення поручнів на балкони будівлі.

Нагадаємо, що історичну будівлю у центрі Черкас «Готель «Слов’янський» викупило підприємство ПП «Крупське», яке входить до орбіти черкаського підприємця Андраніка Казаряна. Нині в бідівлі тривають відновлювальні роботи. У подальшому тут планують відкриття бізнес-центр.

Будівля була збудована понад 100 років тому на замовлення підприємця Скорини. Архітектором називають – Владислава Городецького. При будівництві використовувалися елементи таких стилів, як класицизм і модерн, а також має запозичення з будівель середньовічної близькосхідної архітектури.