Дорогою до лікарні фельдшер екстренки прийняла пологи в автомобілі швидкої. Подія сталася сьогодні уночі. О 2:50 у диспетчерську надійшов виклик про перейми у 30-річної жінки у селі Курилівка, що на Черкащині. Відомо було, що у жінки це мали бути 5-ті пологи. За вказаною адресою виїхала бригада екстренки. Неподалік будинку медиків зустрів чоловік і пояснив, що своїм автомобілем їхати не можуть, бо немає палива, а у дружини вже розпочались перейми. Розповіла речниця обласної екстренки Ірина Назарок.


Тільки від’їхали від села, як фельдшер Валентина Сивокоровська зрозуміла, що до лікарні не доїдуть – пологи ввійшли в активну фазу.
«Попросила водія зупинитись і приготувалась приймати немовля в цей світ. Дівчинка з’явилась, обвита пуповиною. Лиш після проведення маніпуляцій вона сповістила про свою появу криком – от тоді вже і я «видихнула». Пологи не в лікувальному закладі – це завжди ризик. Адже дітки мають народжуватись в пологових відділеннях, під наглядом лікарів, де є усе необхідне обладнання. Так, народження дитини – це щастя, але ще й величезна відповідальність. Особливо, коли все припадає на одні руки», – ділиться думками фельдшер.

До слова, 22 лютого в автомобілі швидкої Валентина Володимирівна прийняла на світ здорового хлопчика. Сьогодні – це вже треті пологи за її 27-річну практику.

Породіллю і новонароджену доправили до Канівської райлікарні і передали колегам з пологового відділення.