На Канівщині винесли вирок трьом чоловікам, які розбирали залізничні колії. Зловмисники спробували поцупити підкладки та колійні “костилі”. Однак їх на “гарячому” застали працівники поліції, пише сайт “Про все“.

Інцидент трапився наприкінці 2021 року у селі Ліпляве.

На суді обвинувачені свою провину визнали лише частково.

“Всі сиділи та відпочивали, говорили, дивилися на природу та косуль. Там знаходились близько 30-40 хвилин. Ні про що він (з двома спільниками, – ред.) не домовлялися, крадіжку не вчиняв, цілі їхати саме в те місце не було. З автомобіля виходили лише у природних потребах та палити. Під`їхали працівники поліції, наказали всім стояти, покласти руки на капот, почали обшукувати автомобіль”, – розповів свою версію один із підсудних.

Двоє інших також не зізналися, що мали красти метал. Їхній захисник заявив, що “костилі” та підкладки лежали далеко від автівки, тому нібито його підзахисні не вчиняли правопорушення і їхня провина не доведена.

Однак свідок, який є монтером колії, вказував саме на них. За його словами, крадіжки на ділянці почалися ще за кілька місяців до випадку. Разом із майстром, він вирішив вистежити, хто це робить. Саме він і виявив крадіїв та викликав поліцію.

Канівський міськрайонний суд визнав всіх трьох чоловіків вин6ними у скоєні злочину. Двоє з них відбулися умовними термінами, а їхній раніше судимий спільник змушений буде відправитися на 2 роки та 7 місяців за грати.