Весняна повінь 2018 року суттєво пошкодила міст між Ямполем (Катеринопільщина) та Калниболотом (Новоархангельський район) “Під час обстеження конструкцій мосту, – пишуть на сайті Катеринопільської РДА, – робочою групою райдержадміністрації за участю відповідних фахівців було виявлено, що окремі його елементи на межі виходу з ладу (провал на проїзній частині мосту), що несе небезпеку для руху транспорту по ньому. Для подальшої експлуатації та безпечного руху автотранспорту та пішоходів необхідно провести капітальний ремонт.” Пишуть на сайті “Вісті Черкащини“.

Відтоді, як інформують посадовці, зроблено наступне: рух по аварійному мосту заборонили до приведення технічного стану у відповідність до норм; міст узяла на баланс Ямпільська сільрада; виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення капремонту (1753,597 тис. гривень) та направлено листи до найбільших користувачів мосту щодо співфінансування ремонтних робіт, зокрема акціонерного товариства Kernel Holding S.A. Однак, очевидно, товариство не поспішає з відповіддю, оскільки про виділені ним кошти наразі не йдеться. Катеринопільська райдержадміністрація звітує, що обласна адміністрація на дану потребу в поточному році теж грошей не виділила. Надійшов лист про згоду надати 300 тис. гривень лише від ТОВ “Агрофірма Кочубій”. Очікують також конструктивних пропозицій із співфінансування від Новоархангельського району.

Отож наразі залишаються лише обіцянки: “Катеринопільською райдержадміністрацією знову включено даний об’єкт до переліку об’єктів, які будуть виконуватися в 2019 році за рахунок коштів з Державного бюджету області на ремонт, утримання та експлуатацію доріг загального користування місцевого значення і буде вжито всіх необхідних заходів, щоб дані кошти надійшли до Ямпільської сільської ради (балансоутримувача мосту)”.