Захищаючи інтереси держави, прокуратура Черкащини відреагувала на факт самовільного зайняття земельної ділянки та звернулася до суду з позовом про її звільнення. Йдеться про землі площею 30 гектарів вартістю майже 4 млн. грн. в Катеринопільському районі.

У ході здійснення представницької діяльності Звенигородською місцевою прокуратурою встановлено, що сільськогосподарське підприємство використовувало земельну ділянку в адміністративних межах Петраківської сільської ради під вирощування сільськогосподарських культур без жодних правовстановлюючих документів, чим заподіяло майнову шкоду державі.

За поновленням державних інтересів у вересні цього року до господарського суду Черкаської області звернувся прокурор, який вимагав зобов’язати підприємство звільнити самовільно зайняту землю. Лише під час розгляду справи за вказаним позовом відповідачем земельні ділянки звільнено добровільно, у зв’язку з чим провадження судом закрито.

Нагадаємо, що з метою усунення аналогічного факту порушення земельного законодавства до суду звернулася Уманська місцева прокуратура, у ході судового розгляду позову прокурора фермерське господарство звільнило добровільно самовільно зайняту земельну ділянку в Монастирищенському районі площею 25 га вартістю 27 млн. грн.

За інформацією прокуратури Черкаської області