Слідом за Ватутіним, де недавно розшукували тих, хто псував лавочки та місцеву фотозону, тепер хуліганів розшукують у Мокрокалигірській ОТГ Звенигородського району. Інформує видання “Вісті Черкащини“.

До Дня Мокрої Калигірки, що відзначався одночасно зі святом Незалежності, Звенигородське лісництво подарувало селу дві дерев’яні гойдалки і лавки, що стали справжньою його окрасою. На жаль, не всі оцінили. Вже 2-го вересня ці подарунки були потрощені.

blank
«Складається таке враження, що нічого не треба ставити для відпочинку та задоволення дітей та молоді. Шкода, що не всі розуміють, що блага робляться для всіх, а знищують одиниці. Тож, шановні жителі, хто можливо бачив чи знає, хто це зробив, повідомте мене, винні понесуть відповідальність за скоєне. Давайте разом дбати про благоустрій наших населених пунктів та збереження майна наших сіл, задля культурного відпочинку наших жителів та благополуччя в цілому!» – закликала голова громади Вікторія Пипа у «Фейсбук».
Місцеві мешканці висловили припущення, що це могли зробити підлітки-школярі або учні профтехучилища. Інші сумніваються, що діти могли зламати міцні дошки.