Сьогодні, на свято Різдва, 850 дітям-сиротам та дітям із багатодітних родин області Черкаська єпархія Української Православної  Церкви подарувала незабутнє казкове дійство та солодкі подарунки. Велика Митрополича ялинка під назвою “Різдвяне диво” відбулась у філармонії.

blank

“Такий захід уперше проводиться в Черкасах. Це свято для дітей обездолених: дітей-сиріт, із багатодітних родин, з обмеженими можливостями. Тобто для тих дітей, які потребують уваги, а Різдво саме такий час, коли треба дарувати добро оточуючим”, – прокоментував мету заходу митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

blank

Співорганізатором свята став і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, і він долучився до нього разом із усією своєю родиною.

blank

“Ми надзвичайно охоче відгукнулись на пропозицію стати співорганізоторами цієї ялинки. Вірю, що це свято стане традиційним, адже в області є багато дітей, для яких подібні заходи дуже потрібні, бо в їхньому житті бракує казковості”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

blank

В рамках благодійного заходу діти спочатку грались з аніматорами у фойє філармонії, а потім розпочалась театралізована концертна програма за участі Народного художнього колективу України вокальної студії “Карамель” Черкаської гімназії N31, Драматичного театру “Різдво” з міста Олександрії, зразкового хореографічного колективу “Усмішка” (м. Олександрія) з виставою “Квітка-душа” за мотивами казки “Червоненька квіточка”. Після вистави і співу різдвяних колядок на всіх чекали солодощі.