На нестерпне сусідство з рестораном скаржаться мешканці п’ятиповерхівки в середмісті Черкас. Кажуть: відколи той відкрився – втратили спокій. Від шуму та смороду немає рятунку. Та й сам будинок, нарікають люди, не витримує такого сусідства, інформує “Прочерк” із посиланням на “Вікку”.

Олена Точкова відзняла відео, як в закладі не працюють кондиціонери, а там смажать рибу і запах повністю йде до людей в квартири.

А коли облаштовували ресторан, то в квартири йшов такий шар пилу, що стінах можна було малювати.

– Наш лікар сказав, що в нас пильовий бронхіт.

Віктор, житель будинку, член спілки архітекторів розповідає, що п’ятиповерхівка зведена ще у 50-х роках. Тепер будинок тріщить по швах, аварійність зросла.

Мешканці будинку кажуть, що зверталися і до мерії і до правоохоронців, утім, марно.

Порозумітися намагалися і з власником ресторану.

– У відповідь дзвонив їхній адвокат і це була напівпорада, а напівпогроза, мовляв, ми всерівно свого доб’ємося, не смійте нам заважати, сказав.

Закладом, за інформацією з реєстру, керує Тетяна Синьогуб. За інформацією зі ЗМІ, чоловік рестораторки – правоохоронець. За даними каналу ВІККА, нині очолює відділ в обласній СБУ.

blank

Наталія Бошко, адміністраторка закладу, визнає, що мають конфлікт з мешканцями, але запаху як такого у них, мовляв, немає і все законно.

У державній архітектурно-будівельній інспекції кажуть, що про конфлікт знають. Вони проводили перевірку і встановили, що сертифікованим спеціалістом було розроблено проекту документацію, роботи були проведені відповідно до закону. Про це повідомив начальник інспекційного відділу Руслан Глазепа. Він же радить мешканцям будинку подавати скарги повторно.