Встановити світлофор на перехресті вулиць Благовісна та Різдвяна у Черкасах. Із таким проханням у вигляді петиції звернулися до міської влади жителі Черкас.

Петицію розглянули на нещодавньому засіданні бюджетної комісії під головуванням депутата Юрія Тренкіна. Депутат Роман Діскант зазначив, що потрібно з’ясувати доцільність встановлення світлофора у цьому місці. Представник департаменту архітектури та містобудування зазначив, що згідно із нормами, це робити не обов’язково, адже за квартал на перехресті із вул.Новопречистенською вже є світлофор.

Натомість депутат Григорій Кузьменко зауважив, що, на його думку, світлофор на цьому місці потрібен.

«Цією ділянкою пересуваються дуже багато пішоходів, адже неподалік розміщені школа і дитячий садок. До мене також зверталися жителі цього мікрорайону з проханням встановити тут світлофор. Водії по вул.Благовісній часто перевищують швидкість, тож це перехрестя є не досить безпечним», – сказав депутат.

«Пропоную підтримати цю петицію щодо встановлення світлофора на перехресті Благовісної і Різдвяної», – підсумував голова бюджетної комісії Юрій Тренкін.

Тепер цю петицію мають розглянути депутати на сесії міськради. У разі підтримання, необхідно буде закласти у бюджет кошти на встановлення світлофора.