Домашня тварина черкаської лікарки Анастасії Коваль – бородата агама не любить одноманіття. Залюбки вирушає разом з господинею і на світські події, і на роботу. Розповідає Суспільне.

На плечах господині, за кермом, на сапах. Екзотична агама стала не лише улюбленицею родини, а й інстазіркою.

“У кав’ярню разом ідемо, як зазвичай. Ми скрізь буваємо разом і ми любимо бувати разом. Бо якщо я виходжу сама, він трішечки хвилюється, думає: що відбувається без мене?”, — пояснила Анастасія.

Вмоститися на руці та роздивлятися все довкола – це улюблена забавка для допитливого Чу – так звати тваринку.

“Чу, Чуггі, Чучу, щобільше, він Чугайстер Чувакович, як з’ясувалося, його батька звати Чубака. Але повне ім’я його, згідно з українською міфологією — Чугайстер”, — розповіла Анастасія.

Анастасію Коваль також знають як сімейну лікарку з хамелеоном. Втім, Оливки не стало, змінилося і місце роботи. Та бажання мати тваринку лишилося:

“Мені дуже хотілося якоїсь контактної тварини. Тому що, поки тривало навчання, я жила в Києві. Мені бракувало тваринки. Я з дитинства звикла, що в нас є тваринки вдома. Почала шукати черепашку, побачила ще хамелеона, а потім уже і любов така виникає, тому що тварини ці дуже цікаві”.

Чу поки підліток та ще той світський лев, каже Настя. Відтак, на чужі доторки та увагу реагує спокійно. А ще він – зірка соцмереж, любить вдягатися та має навіть власний гардероб.

“Він головою крутить, коли йому щось незвично. Загалом він теж любить бачити щось нове, виходити з дому, виходити із зони комфорту”.

Є те, що малого Чу лякає, – тоді він роздувається, розповіла Анастасія. Так було одного разу на сапах.

“Підтривожився чогось – не знаю. Можливо показав характер: не хочу сьогодні, мамо, на сапи. Все, буду надуватися”.

Життя у Чугайстра знову налагоджується, пояснила Анастасія, коли його частують смачненьким.

“Кавун любить, огірочки любить, зелень всіляку любить”, — додала.