За неналежне прибирання снігу на помічника депутата міськради Віктора Євпака муніципальна інспекція Черкас склала адмінпротокол. Про це повідомив керівник названої міської служби Станіслав Коломієць.

“Сьогодні вранці команда в недалекому минулому кандидата на посаду мера Черкас Віктора Євпака не в популістичних гаслах, а в реальних діях показала приклад роботи та ставлення до свого міста. Помічники офісу депутата, після очищення проїжджої частини працівниками комунальних служб, нехтуючи Правилами благоустрою, викидали сніг з прилеглої території на дорогу. Зважаючи на складні погодні умови завдали неабияких незручностей учасникам дорожнього руху, що було зафіксовано водієм автівки (і чиє відео згодом поширили в соцмережах комунальники, – ред.). За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка працівники управління негайно відреагували – склали протокол про адміністративне правопорушення на помічника депутата (за іронією долі однофамільця) Коломійця Андрія та зобов’язали власним коштом навести лад. Зважаючи на той факт, як їх лідер на засіданнях депутатських комісій яросно розповідає, що Управління інспектування ЧМР не ефективне, погано працює та врешті решт його треба ліквідувати, як структурний підрозділ виконавчого комітету Черкаської міської ради, мав можливість особисто переконатися в реальній дії моїх підлеглих”, – повідомив Коломієць і виклав фото адмінпротоколу.

Сам Євпак також відреагував на подію, написавши, що то не його помічник, а найнятий підрядник неналежно прибрав сніг біля його будинку.

“Звітую: сніг було прибрано найнятим нами трактором фактично одразу після зйомки. Техніка рухалась буквально за “оператором”. На жаль, це у “скандальні” кадри не потрапило. Зате факт прибирання зафіксували інспектори, які якраз приїхали на місце події”, – відзвітував Євпак.

Між тим, як зазначив директор “ЧЕЛУАШу”, працівники якого з ночі прибирають місто від снігу, питання навіть не в тому, що сніг спочатку викинули на дорогу, а тоді згорнули трактором, а що такими діями було по факту змито з цієї ділянки асфальту протиожеледну суміш, напередодні розбризкану комунальниками, тож це місце стає потенційно небезпечним для водіїв.

“Чи Євпак вийде і вибачиться перед тими, хто на цій ділянці, не доведи Господь, потрапить в аварію?” – обурився Мельник.

blank

Втім, Євпак не вибачився навіть за дії своїх чи-то помічників, чи-то підрядників, а традиційно переклав, як кажуть, із хворої голови на здорову, написавши список, чим іншим має займатись міська влада замість штрафування злісних снігопорушників. Звісно, якщо до списку потрапило і його прізвище, то треба є якось відволікти від себе увагу.