З 10 оголошених тендерів на поточний середній ремонт автодоріг загального користування місцевого значення в межах Черкаського району, які ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» виставило на Прозоро, відбулося лише половина. Пишуть «Сільські Обрії».

За їх результатами укладено кілька договорів, а реальний ремонт розпочався поки що на автодорозі в Худяках. Зокрема, договори з підрядниками укладено на ремонт доріг /Р-10/–Худяки–Сагунівка–Боровиця – Рацево, /Р-10/–Думанці–Куликівка–Жаботин–Михайлівка, а також поточний дрібний ремонт, де переможцем визначено ДП «Черкаський облавтодор», та експлуатаційне утримання доріг. Окрім того, 6 серпня підприємство укладає договори на виконання поточного середнього ремонту на автодорогах /Р-10/–Геронимівка, Хрещатик–Тубільці–/Р-10/ та /Р-10/–Вергуни.

– Не відбулися торги по /Р10/–Сокирне, /Р10/–Вергуни, Геронимівка–Руська Поляна–Дубіївка, /Н16/–Білозір’я–/Н16/, – повідомив представник підприємства Андрій Вірський. – Якщо по перших двох об’єктах торги оголошено повторно, то по других – коригування потребує проектно-кошторисна документація.

При цьому, як зауважують посадовці Черкаської РДА, проектно-кошторисну документацію їм з обласного управління завертали на доопрацювання кілька разів, разом з тим, ці зауваження там не вказувалися.

– Ми не маємо часу зволікати. Аби вирішити ситуацію, зокрема по дорогах Геронимівка–Руська Поляна–Дубіївка та /Н16/–Білозір’я–/Н16/, ми звертатимемося з офіційним листом до керівництва області та проситимемо терміново скликати технічну раду за участі сільських голів цих населених пунктів, – зауважив голова РДА Анатолій Яріш.

Разом з тим головною вимогою, аби ці ремонти стартували, є їх співфінансування з місцевих рад у розмірі 2 мільйони гривень. Нагадаємо, з Дорожнього фонду на поточний середній ремонт доріг загального користування місцевого значення по Черкаському району область запланувала виділити понад 38 мільйонів гривень.