Кандидат в президенти України Петро Порошенко має показати розписку про дозвіл Путіна використовувати його фото у політичній реклами.

Про це у коментарі “Zmi.ck.ua” повідомив столичний адвокат Денис Ципін.

“Така вимога міститься у ст. 8 Закону України “Про рекламу”, а саме – забороняється вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім’я без письмової згоди цієї особи. Не виключено, що надавачі рекламних послуг понесуть визначену законом  відповідальність, оскільки мали б перевірити наявність такого дозволу. Але можливо перевірили, і така розписка у Петра Порошенко є? Тож розповсюджена черкаським міським головою Анатолієм Бондаренко інформація про необхідність прибрати зображення Путіна у місті Черкаси має не лише соціальне, а й законодавче підґрунтя”, – відзначив Денис Ципін.

Зазначимо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, що належить до політичних опонентів Порошенка – ВО “Батьківщина” – пригрозив демонтувати конструкції, де буде розміщено подібну рекламу. У той же час у обласному штабі Петра Порошенка поінформували, що реклама належним чином оплачена із виборчого фонду, тож є офіційною агітацією кандидата в Президенти.

Між тим, як повідомляють в соцмережах, в країні вже почали знімати скандальні плакати, замінюючи їх на такі ж, але без портрета Путіна.