Чорнобаївські «ВІКІНГи» гідно представили свій клуб на Чемпіонаті світу GPA-IPO 2018 з пауерліфтингу, силового двоборства, жиму лежачи та станової тяги, який нещодавно відбувся у Києві.

Семеро спортсменів вперше випробовували свої сили на змаганнях такого високого рівня за значимістю і рангом й повернулися додому в нових для себе титулах – чемпіонів світу.

Участь у цих престижних змаганнях взяло понад 380 учасників, які виступали у 624 номінаціях, серед яких представники багатьох країн: Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших.

Ні одній з країн за всі часи проведення турніру не вдалося зібрати такої великої  кількості  учасників силових видів спорту на одному помості. Аби вкотре надихнути чорнобаївських атлетів на нові успіхи та гідно представити свою команду, до столиці приїхав президент спортивного клубу «ВІКІНГ»  Григорій Душейко, головний меценат проведення Чемпіонату світу. 

blank

«ВІКІНГ» Валентин Гонтар, Президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей та головний меценат чемпіонату Світу 2018 – Григорій Душейко з сім’єю

Звертаючись на Святі Сили до спортсменів тренерів та вболівальників, Григорій Петрович зазначив, що пауерліфтинг, як один із найважчих видів спорту, продовжує розвиватися, стає масовим. Молоді люди хочуть самовдосконалюватися, виховуватися спортивними, сильними, щоб в подальшому захищати честь країни. Побажав, щоб Чемпіонат світу для кожного учасника став яскравою подією, яка запам’ятається прекрасними враженнями, чудовим настроєм, дружнім спілкуванням та спортивними успіхами.

«Бажаю усім учасникам Чемпіонату світу завжди демонструвати найкращі результати для того, щоб у запеклій  безкомпромісній, спортивній боротьбі  завжди визначати тільки найсильніших. Зичу вам, молодості, здоров’я терпіння, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог. Слава Україні», – сказав на завершення Григорій Петрович.

А далі спортсмени, один змінюючи іншого, вступали в бій за досягнення найкращих результатів та демонстрували вдалі спроби встановлення рекордів України, Європи та Світу.

Чудова фізична підготовка та жага до перемоги також забезпечили спортсменам СК “ВІКІНГ” високі результати. Вони побили власні рекорди, а значить, піднялися на одну сходинку вище у своєму саморозвитку.

blank

Тож, взявши участь в дев’яти вправах, у своїх вагових та вікових категоріях, вибороли вісім золотих, одну срібну та одну нагороду в абсолютній світовій першості і показали наступні результати:

 Валентин Гонтар, капітан команди (МСМК) :

  -пауерліфтинг до 82,5 кг. – 1 місце (сума 655 кг. );

  -по вправах : присідання 240 кг. , жим 150 кг. , станова тяга 265 кг.

  -пауерліфтинг Абсолютна першість (серед всіх вагових категорій) – 3 місце;

– станова тяга до 82,5 кг. – 2 місце (265 кг.);

Вадим  Гришко, (МСМК):

– підйом штанги на біцепс  до 67,5 кг. – 1 мiсце (62,5 кг. )

 Віталій Раковський  (МС):

-підйом штанги на біцепс до 82,5 кг. – 1 мiсце (70 кг )

Олексій Жадько  (КМС):

 – двоборство (Push & Pull) до 100 кг. – 1 місце (сума 357,5 кг. );

по вправах : жим 137,5 кг. , станова тяга 220 кг.

Вражають досягнення і юних атлетів:

Чотирнадцятирічний Денис Микульський:

– станова тяга до 82,5 кг. – 1 місце (185 кг. Teen 13-15);

Виконав три рекорди : України, Європи та Світу.

П’ятнадцятирічна Марія Карпич (КМС):

– екстремальний жим штанги вагою 25 кг. – 1 місце (83 повторення Teen 13-15)

– виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК);

Чотирнадцятирічна Віта Зоря (МСМК):

– підйом штанги на біцепс до 60 кг. – 1 мiсце (35 кг.  Teen 13-15 );

– екстремальний жим штанги вагою 35 кг. – 1 місце (57 повторень Teen 13-15);

Встановила рекорд України й виконала норматив Майстра спорту міжнародного класу (МСМК);

Після підбиття підсумків та нагородження Президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей подякував представникам усіх країн, які взяли участь у змаганнях, усім членам організаційного комітету, суддям, всім спонсорам, особливо одному з головних – Григорію Душейку за надану підтримку для того, аби Свято Сили пройшло на найвищому рівні. Побажав всім міцного здоров’я, наснаги та сили, й надалі розвиватися, боротися та досягати.

Загалом, поїздкою спортсмени залишилися задоволені. За словами Валентина Гонтара, капітана спортивного клубу, 2018 рік став для  команди щедрим на перемоги та позитивні емоції. А це свідчить про професіоналізм пауерліфтерів і гарні наміри надалі розвиватися.

Хоча й втомлені, але щасливі, спортсмени із задоволенням ділилися враженнями. Кажуть, що рівень суперників на чемпіонаті був дуже сильний, дуже серйозний, але й вони ретельно готувалися до такої головної події в їхньому житті, до важкого протистояння й кожного дня тренувалися, покладавшись лише на власні сили. Хоча, як згадують, починали  відвідувати спортивний зал задля того, щоб просто мати гарну фізичну форму. Ніхто тоді й не мріяв про участь у змаганнях та спортивні здобутки. Але коли об’єдналися в одну команду, пауерліфтинг став для них найбільшим захопленням, до якого ставляться серйозно – окреслюють перед собою нові завдання, випробовуючи можливості свого організму.

Нехай і надалі наших чемпіонів Світу супроводжує удача й відкриваються гарні перспективи на майбутнє.

Ніна Семенова, Валентина Згура