У Папужинцях відкрили меморіальну дошку двадцятирічному односельцю Василю Івченку, який поліг 28 серпня 2016 року неподалік міста Бахмут Донецької області. Пам’ятний знак встановили на фасаді школи, де навчався Герой, пишуть “Вісті Черкащини“.

Участь у заході взяли рідні, друзі, бойові побратими Василя, учні, вчителі, односельці, представники влади і просто небайдужі.

Сільська голова Алла Граділенко і директор школи Олена Лисаченко поділилися спогадами про хлопця, який віддав життя за державну цілісність України та подякували його матері Ірині Леонідівні за виховання сина.

Також слова вдячності мамі полеглого бійця висловив представник Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО Павло Кваша. А бойові побратими та учні подарували їй квіти.

Пам’ятну дошку відкрили друзі загиблого. А освятив її настоятель тальнівського Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату отець Михайло Василюк.

Зауважимо, мама полеглого захисника України Василя Івченка досі не отримала обіцяну державою землю. Попри це, представники районної і сільської влади не посоромилися прийти і дивитися їй в очі. А ось до єдиного живого учасника Другої світової війни з Поташі 9 травня голова районної ради В.Любомська та голова райдержадміністрації В. Клименко не приїхали, бо не виконали елементарну обіцянку, дану ще в березні, коли святкували річницю визволення району – відновити роботу радіоточки.