Цього разу вандали добралися до Меморіального комплексу «Пагорб Слави»: зруйнували квітник, знесли бетонні плити підпірної стіни, пошкодили постамент пам’ятника, думаючи, що монумент зварений із міді і представляє матеріальну цінність. Та основа пам’ятника покрита лише жерстю з надзвичайно тонким шаром мідного напилення й не користується попитом у збирачів металу. Пишуть “Вісті Черкащини”.

А на автобусній зупинці до села Мошурів побили металевий профіль конструкції та поламали дорожній знак «увага» перед залізничним переїздом.

До цього невідомі не один раз руйнували дитячий майданчик по вулиці Толстого. А на Співочому полі пошкодили дерев’яну лавочку й фанерні стільці, вирвали урни для сміття та частину конструкції пісочниці, пошкодили накриття трибун на футбольному полі. З дитячого майданчика взагалі пропав фанерний макет літака та металеві поручні від гойдалки. Не обійшли увагою навіть Державний прапор України, який зірвали з флагштоку.

blank

-Було б непогано знайти й покарати громадськими роботами десь так годин 300 кожному, – читаємо коментарі у мережі Фейсбук. Інші пропонують примусити відремонтувати тих, хто поламав, щоб знали ціну праці. А дехто хоче більш радикально наказати місцевих «дикунів».

Через дані правопорушення у міській раді створили робочу групу, до якої ввійшли працівники сектору та відділу житлово-комунального та внутрішнього господарства. Вони склали акт обстеження з місця події та оцінили суму збитків. Даним фактом зайнялося відділення поліції.

blank

blank

Ігор Голота, начальник місцевого відділку поліції, сказав, що винні особи знайдені, проте відмовився коментувати ситуацію до прийняття судом офіційного рішення.