Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Гущина та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації Тетяна Мельниченко відвідали сім’ї дітей з особливими потребами у селах Гереженівка та Доброводи. Про це сайту 04744.info нещодавно повідомили в Уманському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У рамках заходів, присвячених до Міжнародного дня інвалідів, Інна Гущина та Тетяна Мельниченко відвідали вісім сімей, у яких виховуються діти з особливими потребами. Під час візитів фахівці оцінювали потреби цих  сімей та обговорювали з батьками проблемні питання. Крім того, працівники Уманської райдержадміністрації вручили дітям подарунки.

До Міжнародного дня інваліда за рахунок коштів районного бюджету було надано матеріальну допомогу 16 дітям з інвалідністю, що хворіють на дитячий церебральний параліч (по 200 грн кожному). 50 дітей з особливими потребами з Уманського району отримали у подарунок солодощі.

Довідково: Наразі на Уманщині проживає 155 сімей, в яких виховується 160 дітей-інвалідів, з них 16 дітей мають діагноз ДЦП.