У Монастирищі закінчився суд над 39-річним чоловіком, який ножем убив свою колишню 24-річну дружину. Трагедія сталася наприкінці 2021 року у селі Нове Місто. Вдаривши дівчину ножем, зловмисник залишився на місці події, аби переконатись, що вона померла. Пише сайт “Про все“.

Однак на суді зловмисник все заперечував. За його словами, він прийшов провідати дитину і жінка нібито зустріла його з ножем в руці. На його думку, поранення вона завдала сама собі.

“Близько 18 години він зустрівся зі знайомим з яким разом розпивали спиртні напої в кафе. Після зустрічі вирішив піти за місцем проживання співмешканки, з якою останнім часом разом не проживали. У них виник конфлікт через те, що вона відмовила йому у можливості побачитись з дитиною. Під час конфлікту викинула на подвір’я речі та закрила вхідні двері будинку. Після того як він зібрав речі, подзвонив у дзвінок. Відкривши вхідні двері будинку, тримала в руках кухонний ніж, який направила на нього. Він зайшов в коридор будинку, повісив речі та після чого взяв своєю правою рукою за праву руку, в якій вона тримала ніж та відвернувши її руку таким чином, що клинок ножа був направлений вгору, двома руками штовхнув її в коридорі будинку, при цьому в лівій руці він тримав кокос, який приніс дитині. Після того, як він штовхнув, зачинив двері будинку та через декілька секунд почув її крик. Взявшись руками за бік вибігла з будинку та побігла через територію домоволодіння в напрямку будинку сусідки. Вважає, що вона навмисно спричинила собі ножове поранення, після того як він зачинив двері будинку”, – йдеться в тексті вироку.

Злочинець себе не вважає винним. Запевняє, що він залишався на місці події, аби самостійно викликати поліцію. Як стверджують свідки, ножа чоловік викинув і повідомив правоохоронцям, що ті не знайдуть його. Проте за кілька днів тітка потерпілої все ж знайшла біля собачої будки знаряддя злочину.

Монастирищенський районний суд визнав чоловіка винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та призначив йому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Засуджений ще має можливість подати апеляцію.