Сьогодні урочисто відкрили черговий відкритий чемпіонат України бригад швидкої медичної допомоги “Черкаськi медичнi раллi 2018”.  Тож кількість карет парамедиків з увімкненими сиренами в місті вже зашкалює. Екіпажі поспішають виконати практичні завдання.

Черкаси приймають чемпіонат, адже в минулому році саме наші медики виграли турнір у Сумах і здобули право прийняти міжнародний захід. В чемпіонаті України беруть участь бригади швидкої з Литви та Польщі.

Як зазначають організатори, чемпіонати бригад швидкої медичної допомоги – одині з найважливіших заходів в Україні з часів здобуття Незалежності. Адже українські лікарі проходять 5 насичених днів суперпідготовки у рятуванні житті громадян. Зокрема найкращі медики США проведуть відповідні лекції та тренінги. Поляки, що є  одними з кращих на планеті бригад парамедиків, пліч-о-пліч з нашими лікарями будуть змагатися за титул найкращої бригади.

blank

Тож після змагань 38 бригад з України зможуть значно ефективніше рятувати життя, навчаючи новим практикам своїх колег по всій країні.

blank

Ще раз звернемо увагу черкасців, що десятки карет швидкої допомоги протягом найближчих днів не віщуватимуть жодної катастрофи, а лише надважливий масштабний навчальний захід для лікарів.