Відкриття пам’ятної дошки відбудеться наступного тижня в рамках заходів з нагоди відзначення 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки.

– Станом на сьогодні меморіальна дошка вже виготовлена. Найближчим часом її встановлять, – повідомила начальник управління містобудування та архітектури Лариса Артюк в ході останньої апаратної наради виконувача обов’язків Канівського міського голови Володимира Святелика з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста у п’ятницю, 19 лютого ц.р. – Однак, у зв’язку з погодними умовами встановити дошку окремо на «ніжках», як планувалося, не вдасться. Тому ми домовилися з мешканцями будинку, розташованому на початку вулиці Лесі Українки, щодо тимчасового встановлення пам’ятної дошки на їхньому паркані. Щойно умови дозволять – ми переставимо дошку і вона буде встановлена окремо.

Також, нагадаємо, до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі України в Каневі планується проведення літературно-мистецького вечора, виставки, показу фільму тощо.