Під час моніторингу ситуації з пожежами на відкритій території села Нова Гребля, співробітники ДСНС виявили місцеву жительку, яка свідомо спалювала суху рослинність неподалік житлових будинків. Інформують у ДСНС Черкащини.
На громадянку складено адміністративний протокол за ст. 77-1 КУпАП, який тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 3 060 до 6 120 гривень.
Додамо, цього року в області за підпал сухої рослинності притягнуто до відповідальності 7 громадян.
КОМЕНТАРІ