У філії “Золотніське лісове господарство” кожної лісокультурної кампанії збираються активні громадяни та керівництво Золотоніської РДА для висаджування лісу. З кожним роком доєднуються нові люди, і помітно, що така традиція згуртовує. Про це інформує Центральний лісовий офіс.

Цього разу лісівники, місцеві жителі та керівництво Золотоніської РДА відновлювали ліс у Деньгівському лісництві. Висадили 3000 штук сіянців сосни звичайної на ділянці 0,5 га. Загалом лісівники Золотоніської філії цієї весни вже висадили 110 тис. штук сіянців на площі 16,5 га.

Свої перші сіянці в житті висадила маленька Олександра. Їй всього 3 роки, та її дідусь уже зараз прищеплює любов до лісу. Її старша сестра Злата уже три роки поспіль висаджує ліс разом з дідусем та лісівниками. Каже, що вже зараз уявляє як у майбутньому гулятиме дорослим лісом, дерева в якому садила сама. А маленька Саша ще не дуже розбірливо, але із захватом розповідала, що буде приходити поливати деревця з дідусем.

blank

Лісокультурна кампанія для лісівників – справа звична і можна сказати буденна, адже це наш обовʼязок який ми виконуємо з року в рік. А для пересічних громадян садіння лісу в більшості не знайомий процес. Тож важливо, щоб місцеві жителі долучались до садіння, власноруч посадили бодай кілька сіянців і зрозуміли, яка це відповідальна справа.

“Створюй життя навколо себе”, – кожен по-своєму розуміє сенс цих слів. Та памʼятайте, що ліс і природа – наш дім, а ми повинні берегти в них біорізноманіття і чистоту.