На сайті президента України з’явилася петиція про присвоєння почесного звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю, який добровольцем з перших днів російської агресії став на захист Батьківщини – водію стрілецької роти Демченку Петру Васильовичу (20 січня 1973 року народження), уродженцю села Шевченкове Черкаської області, який загинув 17 травня 2023 року на Донеччині. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.
В петиції йдеться, що Захисник поліг під час виконання бойового завдання, здійснюючи логістичні заходи в районі виконання бойового завдання: повертаючись, потрапив під мінометний обстріл, отримавши поранення несумісні з життям.
Менше ніж за день петиція зібрала більше тисячі голосів. Збір підписів продовжується. Кожен може доєднатися за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/193520?fbclid=IwAR1z6fHGjXsnQuMLnYx2sjOaEpDG9j6wzzbXpmLuh8WmVCqlWGOXo2bgO24
А тим часом земляки Демченка, зокрема співочий колектив «Жоржини», відкрили збір на санітарно-бойове авто для підрозділу, де воював полеглий. Ціль збору – 120 000 грн.
Карта Приват: 5168752082786990
КОМЕНТАРІ