Із НАК Нафтогаз України надіслали у Смілу листа із власним баченням ситуації щодо опалення у місті. Їхня позиція – незмінна, пише “Smila-ua”. Вони продовжують наполягати на тому, щоб КП «Смілакомунтеплоенерго» підписало тристоронній договір про переведення боргу від Енергоінвесту на себе за статтею 22 Закону України «Про теплопостачання».

Сума боргу Енергоінвеста складає 86 млн грн. Смілянський побратим по нещастю – місто Шепетівка Хмельницької області (кількість населення – до 50 тис.осіб), яка тепер має борг у розмірі 55 млн грн, все-таки погодилася взяти на себе борги Енергоінвесту і їм реструктурували заборгованість на 5 років. Сміляни ж поки що не здаються і хочуть достукатись до керівників держави і правоохоронних органів, щоб боргами Енергоінвесту зайнялася прокуратура, а не громада міста.

Між тим сьогодні Президент Петро Порошенко, перебуваючи в Черкасах, запевнив, що Сміла не буде платити за газ за подвійним тарифом.

blankНагадаємо, відучора сміляни оголосили безстрокову акцію протесту, вимагаючи не вішати на місто борг “Смілаенергоінвесту”, що розікрав близько 86 мільйонів гривень, та не рахувати тепло за газ без договору з “Нафтогазом” за подвійним тарифом.