Цього тижня ціла низка команд клубу “Черкаських Мавп”проводять матчу своїх чемпіонатів як вдома, так і на виїзді, інформує ВІККА.

4-7 квітня. ВЮБЛ-08. Черкаси, ПС “Будівельник”.

П’ятий тур чемпіонату України серед юнаків 2008-го року народження приймають Черкаси. Найменша команда баскетбольної школи клубу вже у своєму дебютному сезоні довела, що може претендувати на високі місця. Закріпити успіх можна на власному майданчику. Протягом чотирьох днів підопічні Максима Міхельсона та Василя Івлєва зіграють чотири матчі з командами Херсона та Южного.

4 квітня. 17:00 “Черкаські Мавпи-08” – Збірна Херсона

4-8 квітня. ВЮБЛ-06 (дівчата)

blank

“Венето-Черкаси-06” вирушають до Рівного, де проведуть насичений тур чемпіонату. Команда Олени Фатнєвої цьогоріч серед лідерів чемпіонату, однак у Рівному на наших дівчат чекають непрості матчі у боротьбі за високі місця у турнірній таблиці.

4-6 квітня. ВЮБЛ-05

Команда Василя Івлєва їде до Дніпра, де зіграє зі своїми прямими конкурентами. В рамках 7-го туру чемпіонату черкасці зустрінуться з командою СДЮСШОР-5 (Дніпро), СДЮСШОР ім. Літвака (Одеса) та ОБШ ім. Бєлостєнного.

6 квітня. “Черкаські Мавпи-2” – “Золотий Вік”

12:00 (ПС “Будівельник”)

Дублери “Черкаських Мавп” проводять заключний матч сезону у рідних стінах. Команда Едуарда Скрипця грає із “Золотим Віком” за 11-12 місця цьогорічного чемпіонату.

blank