Основний обов’язок влади забезпечити безпеку громадянина. Кримінал має знати, що буде жорстко покладений «пикою в асфальт» і за грати.

Про це на телеканалі ZIK заявив Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Відповідаючи на запитання глядачів про те, що в Україні, так званий, «кримінальний ренесанс» і з кожним днем стає дедалі небезпечніше жити, що треба зробити, щоб подолати злочинність, пан Наливайченко сказав, що правоохоронні органи мають діяти жорстко.

«Це обов’язок не когось, це обов’язок Президента, Прем’єр-міністра і керівників всіх правоохоронних органів. Відволікання правоохоронців на здирництво в бізнесі, перешкоджання журналістській діяльності і слідкування за активістами – все це призвело до того, що сили і засоби розірвані. Основний обов’язок влади – забезпечити безпеку громадянина. Кримінал має знати, що буде жорстко покладений «пикою в асфальт» і за грати», – відповів екс-голова СБУ.

За його словами, тільки цього року 55 активістів зазнали нападів від криміналітету. Ці напади проплачені замовниками, які зацікавлені в дестабілізації ситуації в країні.

«Замовники зацікавлені в тому, щоб активісти не викривали корупцію, щоб не показували, як грабується країна під час війни», – зауважив Наливайченко.

Пан Наливайченко зазначив, що дійшло до того, що на вулиці дітей у батьків викрадають. Він вважає, такого ще не було, і настав час жорстко навести порядок в країна.

«Має бути посилена кримінальна поліція, і мають бути передані додаткові сили і засоби на те, щоб вона була жорсткою, з повноваженнями, з новими кадрами і щоб діяла щоденно на вулицях. Ви не маєте думати, чи безпечно на вулиці, про це має думати і дбати влада. Іншого завдання влади, ніж гарантувати безпеку, я не бачу», – переконаний лідер Руху «Справедливість».

Наливайченко озвучив, кого в Україні треба покласти "пикою в асфальт"

Основний обов’язок влади – гарантувати безпеку громадянина. Кримінал має знати, що буде жорстко покладений «пикою в асфальт» і за грати, – заявив Валентин Наливайченко в ефірі Телеканал ZIK.Детальніше – http://www.spravedlyvist.com.ua/news/12428#Справедливість #Відповідальність #Чесніть #Безпека

Geplaatst door Громадсько-політичний Рух "Справедливість" op Dinsdag 2 oktober 2018