Провокації та щодо політичних опонентів напередодні виборів – справа не нова. Ми вже звикли до численних випадків чорного піару і поливанням брудом лідерів суспільної думки, що можуть створити сильну конкуренцію у недоброчесних кандидатів на шляху до влади.

Проте цього разу політичні опоненти Монастирищенського осередку «Європейська солідарність» вже перейшли червону лінію. Цинічний напад на голову чинного депутата Монастирищенської міської ради Богдана Шевчука, в якому отримали тілесні ушкодження члени його родини – це вже не просто політична провокація. Це злочин, який, здається, ще й хтось хоче зам’яти.

Нагадаємо, що 15 серпня 2020 року на Богдана Шевчука та членів його родини було здійснено  напад в одному із закладів громадського харчування м. Монастирище.

«Ми із дружиною та друзями відпочивали в одній із кав’ярень, – коментує Богдан Шевчук.Коли раптом до нашого столу підійшли чоловіки напідпитку, й почали чіплятися до моєї дружини та її подруги, ображати. Звичайно, я, як чоловік, став на захист жінок. Невже хтось вчинив би інакше? Тепер розумію, що на це й була розрахована провокація: змусити мене втрутитися в конфлікт.

Аби відлякати нападників, я змушений був вистрілити гумовими кулями кілька разів у повітря із травматичного пістолету (на який маю дозвіл). Звичайно, тілесні ушкодження нікому не спричиняв.

Проте нападників це не зупинило. Вони почали застосовувати фізичну силу, в тому числі й до жінок. У результаті було нанесено тілесні ушкодження як людям, що сиділи зі мною, так і мені.

Ніхто з персоналу не втрутився, не викликав охорону, з чого роблю висновок, що це був цілеспрямований напад із метою дискредитувати мене як керівника політичної партії напередодні виборів».

За дивним збігом обставин, відео сутички з камер спостереження, яке вилучили правоохоронні органи, оперативно опинилося на поважних інтернет-ресурсах, разом зі звинувачувальною на адресу Богдана Володимировича статтею.

Хоча на відео кожен може добре побачити, що напад було скоєно саме на Богдана Шевчука, а він – захищався, автори, чомусь, звинувачують саме постраждалого як такого, що «зчинив п’яний дебош зі стріляниною».

«Якби слідчі дії велися неупереджено, то правоохоронці давно б встановили, яким чином відео потрапило в мережу. Адже цей запис – є речовим доказом, залученим до матеріалів справи, і таємницю слідства ніхто не має права розголошувати.

Гадаю, що таким чином опоненти хочуть знищити рейтинг партії «ЄС», який сьогодні в районі є досить високим».

 То що ж це: просте хуліганство чи свідома спрямована політична провокація проти сильного кандидата до органів місцевої влади?

Відзначимо, що  Богдан Шевчук керує і є співвласником низки підприємств у Монастирищенському районі, що входять до ТОВ «Агровет Атлантик Груп», на яких працює чи не третина жителів регіону.

«Усі монастирищани знають мене як доброчесного підприємця, який створює робочі місця. Я сам з простої сім’ї, і всього в житті досяг самотужки, своєю працею. Тож точно не є «мажором», як мене називають у вищевказаній провокаційній статті. Завдяки нам люди в регіоні мають роботу й отримують гідну зарплатню. Займаємося також меценатством, підтримуємо місцеві соціальні установи, допомагаємо школам і дитсадкам.Завдяки нам люди в регіоні мають роботу й отримують гідну зарплатню. Займаємося також меценатством, підтримуємо місцеві соціальні установи, допомагаємо школам і дитсадкам.

Як керівник підприємства, і як громадянин, я ніколи не був замішаний у жодних скандалах чи незаконних діях.

Знають про це й мої політичні опоненти, і відчувають в моїй особі загрозу як сильного конкурента. Мабуть, комусь я дуже заважаю чинити свої брудні справи у намаганні прийти до влади. Вони розуміють, що я користуюся авторитетом в людей, і народ мене підтримає, якщо йтиму на вибори».

І справді, не треба бути юристом, аби розуміти, що ситуація дуже нагадує спланований акт. Хоча офіційні висновки мають зробити правоохоронні органи, вже зараз є великі сумніви у чесному розслідуванні справи. Адже жоден із нападників не затриманий, не було проведено кваліфікованих слідчих дій. А з огляду на те, що відео якимось дивним чином з документів справи швидко потрапило в інтернет, виникає питання: чи не залучилися злочинці підтримкою адмінресурсу?

Дуже шкода, що недоброчесні кандидати, які вважають, що в передвиборчій гонитві «як і на війні – всі засоби гарні», не задумаються, що можуть самі опинитися на місці того, чиє чесне ім’я намагаються спаплюжити. І тоді їхня зброя повернеться проти них самих.