“Днями за вагомий внесок у розвиток селища Бабанка, що на Уманщині Черкаської області сільський голова Байда Михайло Анатолійович рішенням селищної ради від 02.11.2018 року нагородив мене, народного депутата фракції «Народний фронт» званням «Почесного громадянина смт. Бабанка». ” – про це у особистому блозі на сайті Вичерпно повідомив нардеп Максим Поляков.

Більше ніж за три роки вже багато зроблено в селищі Бабанка Уманського району відкрито сучасний стоматологічний кабінет в сільській амбулаторії, найсучасніший в Україні комп’ютерний клас, поліцейський відділок, який забезпечено службовим транспортом, забезпечено інвентарем лікарню та дитячий садок, встановлено камери відеоспостережень, проведено високошвидкісний інтернет. А на вихідних відбулось урочисте відкриття візитівки селища –  вітряк  –  «Млин». Такі млини інколи зустрічаються на Черкащині.

Вважаю своєю Батьківщиною не тільки місто Умань, де я народився і навчався, а й смт. Бабанка, де провів шкільні та студентські роки.

Завдяки плідній співпраці з Кабінетом Міністрів України, Черкаською обласною адміністрацією, Уманською районною адміністрацією, впевнений, що до кінця року ми втілимо у життя чимало інших проектів: закінчимо реконструкцію Будинку культури: внутрішнього та зовнішнього фасаду, паркової зони з найсучаснішим дитячим комплексом, збудуємо нову амбулаторію, проведемо роботи з очищення річки Ревуха, збудуємо дороги і тротуари, змонтуємо  сучасну ілюмінацію та докладемо максимум зусиль для цілодобового освітлення селища, проведемо ремонтні роботи харчоблоку у дитячому садочку.

Вдячний моїй команді за те, що незважаючи ні на які перепони, ми завжди разом йдемо до поставлених цілей, і, на мою думку, показуємо найкращий результат!

Зауважу, що роботи із розбудови інфраструктурних об‘єктів та капітального ремонту доріг в смт. Бабанка Уманського району наразі тривають.

Хочу подякувати ТОВ «ШРБУ-48»  за налагоджену співпрацю та якісний капітальний ремонт доріг в смт. Бабанка.