Народний депутат України Антон Яценко під час суперечки в соціальній мережі назвав “кіборга” з Умані Олега Герваса вбивцею та мародером, звинувативши захисника Донецького аеропорту у злочинах проти мирного населення.  

Про це повідомив товариш по службі військового Павло Тука на своїй сторінці у Facebook.

– Нардеп Яценко, який є колишнім регіоналом і відомим кнопкодавом, дозволив собі назвати нашого побратима-“кіборга”, хлопця який здоров’ям заплатив за захист країни і гідно воював, вбивцею мирних жителів і мародером! Крім приниження честі і гідності однієї конкретної людини, цей негідник очорнив весь наш підрозділ, – написав Тука, розмістивши скріншоти їхньої перепалки у коментарях.

Окрім образ в бік ветерана нардеп заявив, що проти “кіборга” нібито розслідуються кримінальні справи.

blank

blank

blank

blank

На сайті “Вечірня Умань” йдеться, що Антон Яценко підтвердив свої слова, посилаючись на інформацію з власних джерел.

Також він зазначив, що збирається звернутися до СБУ, адже йому та його сім’ї нібито погрожують розправою.

– Сприймаю їх (повідомлення у мережі) як підготовку до вбивства і погрози моєму життю, тому звернусь офіційно до СБУ, МВС та ГПУ. Ніхто не давав права таким, як ви, розпоряджатися моїм життям, – зазначив нардеп.

За словами товариша по службі “кіборга” Павла Туки, їхній підрозділ ніколи не брав участі ні в мародерствах, ні в інших брудних справах, а на Олега Герваса не відкрито жодної кримінальної справи.

– Наш батальйон заробив своє ім’я кров’ю і життями десятків Героїв, двоє з яких отримали звання Героя України (Іван Зубко та Ігор Брановицька) посмертно! Все, що у нас залишилося, – це пам’ять про загиблих братів і гордість, що ми служили в цьому підрозділі. Я як звичайний громадянин України вимагаю від Яценка складання депутатських повноважень, в зв’язку з тим, що він говорить неправду, – підкреслів учасник АТО, Павло Тука.